Social icons

Winter engagement session in the mountains | Zimní zásnubní focení ve Špindlerově Mlýně - Bára a Tomáš


I love doing engagement and couple photo shoots and I am super excited when the photo shoot is also a little unconventional. Bára and Tomáš are from Prague, they both love the mountains and snow, so Špindlerův Mlýn was the obvious choice for their engagement photos which they want to use as invitations for their wedding guests.
Snow is a great opportunity how to fool around and have some fun when taking your pictures. And I can’t wait to see Bára and Tomáš again in September, at their late summer vineyard wedding.

Moc ráda fotím zásnubní a párové focení a jsem šťastná jako blecha, když je ke všemu trochu netradiční. Bára a Tomáš jsou z Prahy, oba milují hory a sníh a tak byl Špindlerův Mlýn jasná volba pro jejich zásnubní fotky, které chtějí použít na pozvánky pro své svatební hosty. Sníh je skvělá možnost, jak se při focení vyblbnout a opravdu si užít legraci. A já se už teď nemůžu dočkat, až se s Bárou a Tomášem opět potkám v září. Na jejich svatbě, která se ponese v duchu vinic a pozdního léta.


© Dara Rakovcik 2015. Všechny fotografie jsou chráněné autorským zákonem. All rights reserved. Powered by Blogger.