Social icons

Wedding at Guest House Pohoda in Nárameč | Svatba v Penzionu Pohoda Nárameč - Tereza a Jiří


Terezka and Jirka’s wedding took place at a very nice guest house in the Vysočina region. It lies in a tranquil place, has a large pool and even a palm tree. An ideal place for a wedding or holiday. In the morning, the sun was shining and the sky was blue, but during the day, the weather kept on changing.
There was a strong wind all day, which sometimes seemed more like a windstorm and intensely complicated the preparations of the outdoor wedding ceremony. Luckily everything ended up well, also thanks to the great girls, Klárka and Zuzka, from the wedding agency Svatba na Jedničku. Terezka, the bride, had an absolutely stunning dress from the bridal shop El. Kristýna Puková, makeup artist, took care of the hair and make-up and Danka B. made the fabulous cake.

Svatba Terezky s Jirky se konala v moc pěkném penzionu na Vysočině. Nachází se na klidném místě, má velký bazén a dokonce i palírnu. Ideální místo na svatbu nebo dovolenou. Od rána svítilo sluníčko a byla modrá obloha, ale během dne se počasí stále měnilo. Celý den ale foukal silný vítr, který místy připomínal vichřici a silně komplikoval přípravy na svatební obřad, který se konal venku. Naštěstí se nakonec vše vydařilo, i díky moc šikovným holkám Klárce a Zuzce ze svatební agentury Svatba na Jedničku. Nevěsta Terezka měla naprosto dechberoucí šaty ze Svatebního salónu El, o líčení a účes se postarala vizážistka a maskérka Kristýna Puková a vynikající dort upekla Danka B.


© Dara Rakovcik 2015. Všechny fotografie jsou chráněné autorským zákonem. All rights reserved. Powered by Blogger.