Social icons

Wedding at Vysehrad Basilica and Chateau Liblice | Svatba na Vyšehradě a na zámku v Liblicích - Petra a AndrewWhen I first met Petra at our prenup meeting, I knew this wedding would be perfect. Petra is a very energetic person and she knows what she wants. She has a great sense of style, organization skills and above all, she’s really nice. I met her Andrew before the wedding, too, at the engagement photoshoot, which was in Notting Hill in London.
The morning preparations took place at Petra’s parents’ house. There we met with the camera guys from The Moments. The bride’s hair and make-up was done by the wonderful make-up artist Martina Bartoskova. Petra looked like a film star in her wedding dress from Enzoani. All the ceremony was packed with emotions. Then we moved to the lovely Chateau Liblice where the wedding reception was held. Inspirito arranged the flower decorations and Stana Mutlova from Punk Rock Cakes made their amazing wedding cake and sweet bar. I shouldn’t forget to mention the gorgeous prints by Decorista. “Petra and Andrew, thank you very much for your trust in me, it was a great pleasure to capture your big day!”

Svatba na Vyšehradě a na zámku v Liblicích | Petra & Andrew

Když jsem se s Péťou potkala poprvé na předsvatební schůzce, věděla jsem, že tahle svatba bude perfektní. Péťa je hodně energický člověk, který ví, co chce. Má skvělý styl, organizační schopnosti a navíc je strašně milá. Ještě před svatbou jsem poznala i jejího Andrewa při předsvatebním focení, které probíhalo v Londýnské čtvrti Notting Hill. Ranní přípravy probíhaly v domě Pétiných rodičů, kde jsme se sešli s klukama kameramanama z The Moments. O krásný makeup a účes se postarala vizážistka Martina Bartošková. Svatební obřad probíhal v basilice svatého Petra a Pavla na Vyšehradě. Petra vypadala ve svých svatebních šatech od Enzoani jako filmová hvězda. Celý obřad byl plný emocí. Poté jsme přejeli na krásný zámek Liblice, kde se konala hostina a oslava. O květinovou výzdobu se postaralo Inspirito a úžasný dort a sladký koutek vykouzlila Stáňa Mutlová z Punk Rock Cakes. Za zmínku stojí také krásné tiskoviny od Decorista. "Péťo a Andrew, moc děkuji za Vaši důvěru, bylo mě velkou radostí zachytit Váš velký den!"


© Dara Rakovcik 2015. Všechny fotografie jsou chráněné autorským zákonem. All rights reserved. Powered by Blogger.